Wczytuję dane...

Szmaragd

Oryginalne pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem

Pierścionki zaręczynowe nie zawsze muszą być z brylantem! Zamiast tradycyjnego diamentu możesz wybrać pierścionek ze szmaragdem. Wybranka Twojego serca z pewnością doceni oryginalność, szczególnie wtedy, gdy sama jest zwolenniczką nieoczywistych rozwiązań. A jeśli kolor zielony jest jej ulubioną barwą, to możesz być pewien, że droga do jej serca stoi przed Tobą otworem.

Szmaragd ma najczęściej odcień głębokiej i ciemnej zieleni. Te okazy są najcenniejsze. Jednak ich barwa może wahać się pomiędzy jaśniejszymi odcieniami. Większość kamieni pochodzi z Kolumbii oraz Brazylii. Te piękne kamienie były doceniane w jubilerstwie już w starożytności. Jego piękno ceniono w Egipcie, Persji czy u Azteków i Majów. Szmaragd jest klejnotem zakochanych, który otacza ich bezpieczeństwem i sprawia, że miłość rośnie w siłę. Teraz i Twoja przyszła narzeczona może cieszyć się pięknem szmaragdu na co dzień.

Złoty pierścionek z zielonym oczkiem

Drogocenne właściwości tego pięknego kamienia szlachetnego doskonale uwydatnia połączenie go ze złotem w żółtym odcieniu. Pierścionek wygląda wówczas jak z królewskich zbiorów. Zaś białe złoto tworzy z nim nowoczesne połączenie na miarę naszych czasów. Złoty pierścionek ze szmaragdem z pewnością doceni kobieta kochająca klasykę oraz lubująca się w bogato zdobionej biżuterii.
A może chciałbyś podarować jej coś naprawdę niezwykłego? Takim wyborem mogą być pierścionki zaręczynowe, w których piękno szmaragdu jest wzbogacone i uwydatnione przez obecność brylantów. Obok takiego piękna nie można przejść obojętnie. Taka biżuteria doskonale podkreśli urodę twojej ukochanej i będzie cudowną deklaracją twojego oddania.

Sprawdź pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem i daj się oczarować, a następnie podaruj wybrance swojego serca niepowtarzalny podarunek jako deklarację Twojej miłości i chęci spędzenia z nią życia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów