Wczytuję dane...

Szafir

Pierścionki zaręczynowe z szafirem

Pierścionki zaręczynowe z szafirem cieszą się niezwykłą popularnością wśród Klientów i od wielu lat przyciągają ich swoimi pięknymi, głębokimi barwami. Wśród bogatej oferty jubilerskiej można znaleźć niepowtarzalne odcienie niebieskiego koloru - od jasnych błękitów, aż po wyraziste granaty. Z kolei zabarwienie, jakie posiada każdy konkretny klejnot, jest pochodną miejsca jego wydobycia oraz pierwiastków, które można odnaleźć w jego składzie. To właśnie sprawia, że każdy szafir jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Pieścionki zaręczynowe ozdobione szafirem

Dzięki użyciu niezwykłego kamienia szlachetnego, jakim jest szafir, pierścionki zaręczynowe zyskują niezwykle stylowy i elegancki charakter. Szafirowi najczęściej nadawany jest schodkowy lub brylantowy szlif, który pozwala podkreślić szlachetny rys tego kruszca. Pierścionki zaręczynowe z szafirem można oczywiście spotkać w wersjach klasycznych - z jednym kamieniem umieszczonym w koronie. Jednak coraz bardziej popularne stają się także modele, które zawierają wiele mniejszych klejnotów, ułożonych w różnorodne kompozycje.

A może pierścionek z białego złota?

Jeśli szukasz dla swojej Wybranki nietuzinkowego i wyrazistego pierścionka zaręczynowego, koniecznie obejrzyj propozycje wyrobów, które zawierają w sobie wyjątkowy klejnot, jakim jest szafir. Pierścionki zaręczynowe z szafirem charakteryzują się niecodziennym wyglądem i przykuwają spojrzenia przechodniów. Dlatego właśnie będą świetną propozycją dla każdej Wybranki, która nie boi się wyrazistej i przyciągającej uwagi biżuterii. Ze względu na swoją intensywną barwę, szafir to kamień szlachetny, który świetnie prezentuje się sam, jednak można spotkać go też w niezwykle udanych kompozycjach z innymi klejnotami. Nad wyraz popularnym połączeniem jest choćby kompozycja złożona z szafiru oraz brylantów, które jeszcze bardziej wydobywają jego wyjątkowy blask i kolor. Wybór szafiru, jako ozdoby pierścionka zaręczynowego, ma też czysto symboliczne znaczenie - w końcu kamień ten symbolizuje takie cenione wartości jak miłość i wierność. Jest więc idealnym dopełnieniem wyjątkowego momentu w życiu, jakim są oświadczyny. Doskonale wie o tym brytyjska rodzina królewska - to właśnie pierścionek zaręczynowy z szafirem spoczął na dłoni Księżnej Walii.

Magiczna kolekcja pierścionków zaręczynowych z Szafirami ! Zaczaruj miłość Swojego życia ❤!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów