Wczytuję dane...

Różowe złoto

Pierścionki zaręczynowe różowe złoto

Chyba każda osoba przyzna, że złoto stanowi najczęściej wybierany kruszec w przypadku pierścionków zaręczynowych. W ofercie sklepów jubilerskich, od wielu lat, prym wiodły jego dwie odmiany - tradycyjna złota oraz biała. Jednak obecnie to pierścionki zaręczynowe z różowego złota stopniowo zyskują coraz większe uznanie wśród Klientów i są coraz częściej wybierane jako biżuteria na wyjątkową okazję, jaką stanowią oświadczyny. Trudno się dziwić tej zmianie - pierścionki zaręczynowe z różowego złota charakteryzują się przecież wyjątkowym i ciepłym odcieniem, który zdołał zdobyć serca tak wielu kobiet na całym świecie.

Czy różowe złoto jest odpowiednie na pierścionki zaręczynowe

Łatwo można dostrzec, że poprzez użycie różowego złota, pierścionki zaręczynowe zyskują niezwykłą i ciepłą barwę, a dzieje się to poprzez domieszkę takich kruszców jak miedź, cynk czy też pallad. Należy jednak pamiętać, iż wcale nie oznacza to, że metal będzie miał mniej karatów. Jakie kamienie szlachetne będą pasowały do pierścionków zaręczynowych z różowym złotem? Niesłabnącym powodzeniem cieszą się przede wszystkim diamenty. Najczęściej można spotkać się z białymi brylantami, które osadzone się w koronie danego pierścionka, jednak zdarzają się także diamenty o czarnym kolorze, a taka nieoczywista kompozycja prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Z kolei raczej rzadko praktykowane jest zestawianie różowego złota razem z kamieniami szlachetnymi o intensywnych kolorach, czyli takich jak szmaragdy, szafiry, czy też rubiny. Bezpieczniejszym - i przede wszystkim bardziej stylowym - rozwiązaniem jest wybór klasycznych białych kamieni szlachetnych, które idealnie uzupełniają pierścionek zaręczynowy z różowego złota.

Wyjątkowe złoto w różowym kolorze

Oprócz pierścionków zaręczynowych z różowego złota, coraz bardziej popularne jest także wybieranie obrączek z tego samego kruszca. Dlatego panna młoda będzie mogła swobodnie dopasować je do posiadanego pierścionka zaręczynowego. Można także zauważyć, iż różowe złoto zyskało powodzenie również w przypadku innych typów biżuterii - naszyjników, kolczyków, codziennych pierścionków, a nawet zegarków. Nic więc dziwnego, że kupując pierścionek zaręczynowy, różowe złoto staje się coraz popularniejszym wyborem dla Klientów.

Magiczna kolekcja pierścionków zaręczynowych z Różowego złota! Zaczaruj miłość Swojego życia ❤!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów