Wczytuję dane...

Dwukolorowe złoto

Pierścionki zaręczynowe dwukolorowe

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się usłyszeć, że kolor srebrny nie pasuje do złotego. Podobnie można powiedzieć o kolorze brązowym i czarnym lub różowym i pomarańczowym, ale czy zasady nie są po to, by je łamać lub chociaż trochę naginać? Pierścionki z dwoma kolorami złota - żółtym i białym - są doskonałym przykładem na to, że połączenia, które z pozoru do siebie nie pasują, tworzą ciekawy efekt. W połączeniu z kamieniami szlachetnymi daje jeszcze ciekawszy efekt. To doskonały wybór dla pań, które cenią sobie elegancję i ponadczasową klasykę z drobną nutą szaleństwa, której nie widać na pierwszy rzut oka.

Dwa kolory złota w jednym pierścionku

Jeśli zbliża się Wasz wielki dzień coraz większymi krokami, a Ty nadal nie masz pierścionka, który oczaruje wybrankę Twojego serca, to przejrzyj dokładnie naszą ofertę. To klasyczne pierścionki zaręczynowe dwukolorowe, które są naprawdę ponadczasowe. Zaś dla tych, którzy nie przepadają za jubilerską klasyką, znajdą się pierścionki z dwoma kolorami złota o nieco bardziej wymyślnych i fantazyjnych kształtach. Kamienie, które łączą się idealnie i tworzą harmonijne połączenie ze złotem w dwóch kolorach są brylanty i ich syntetyczne odpowiedniki, które do złudzenia przypominają diament, czyli cyrkonie.

Złoto występuje w dwóch kolorach. Najpopularniejszym z nich jest żółty, który nieodłącznie jest kojarzony właśnie ze złotem. Drugim zaś jest biały, który na pierwszy rzut oka przypomina srebro. Pierścionki złote dwukolorowe to oryginalna propozycja biżuterii na prezent lub jako pierścionek zaręczynowy. Postaw na klasykę z małym odstępstwem i zaczaruj wybrankę swojego serca lub wyjątkową dla Ciebie kobietę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów