Wczytuję dane...

Obrączki

Obrączki ślubne

Chyba każda zapytana osoba, określi obrączki, jako nieodzowny element ślubu. Są one także symbolem, który będzie przypominał nowożeńcom o ich miłości i przysiędze małżeńskiej przez wiele kolejnych lat. Kluczowe jest więc znalezienie modeli o ponadczasowym charakterze i takich, które będą zadowalały gusta obojga partnerów.

Tradycyjne obrączki ze złota

Ogólnie przyjętym zwyczajem jest oczywiście zakup pary takich samych obrączek ślubnych, które różnią się jedynie rozmiarem. Na rynku można znaleźć najróżniejsze modele, jednak najczęściej wybierane pozostają złote obrączki. W końcu obrączki ze złota dostępne są w różnych odmianach - tradycyjnej, białej oraz różowej. Oprócz klasycznych wersji, coraz popularniejsze stają się także modele z najróżniejszymi kamieniami ozdobnymi, a jednym z najpopularniejszych produktów są obrączki z diamentami. Dodatkową opcją, często wybieraną przez młode pary, jest personalizacja pierścieni poprzez grawer. Najczęściej umieszcza się go na wewnętrznej stronie obrączek - tak, aby inskrypcja pozostała prywatna dla pary. Warto także rozważyć wybór obrączek soczewkowych, które zapewniają wygodę noszenia, nawet podczas letnich miesięcy.

Obrączki damskie i męskie

Zdarza się jednak, iż narzeczeni posiadają całkiem odmienny gust i znalezienie pary takich samych obrączek ślubnych, które podobają się im obojgu, okazuje się niełatwym zadaniem. Dlatego coraz częściej decydują się oni na wybór dwóch nieco różnych obrączek, które dopasowane będą zarówno do potrzeb pani młodej, jak i pana młodego. Obrączki męskie nierzadko posiadają budowę o nieco bardziej masywnym charakterze, a także zdecydowanie mniej zdobień oraz kamieni. Z kolei obrączki damskie charakteryzują się cieńszymi i bardziej subtelnymi projektami i posiadają wiele elementów dekoracyjnych. Obrączka damska może zostać też dopasowana do pierścionka zaręczynowego, który nosi młoda żona. Wśród Pań szczególnie popularne są obrączki z diamentami, które stają się gustownymi dodatkami na całe życie. Wybór dwóch nieco różnych, lecz nadal świetnie do siebie pasujących, pierścieni sprawi, że zarówno mąż, jak i żona będą zadowoleni ze swojej ślubnej biżuterii - a w końcu zostanie ona z nimi na całe życie.

Dzięki Naszym obrączkom ten wyjątkowy dzień będzie trwał wiecznie!

Kolekcja wspaniałych obrączek które dopasujemy do Waszych oczekiwań !

Sortuj według:
Wyświetl po produktów